Devrimci Titreşimler II

Compania Bataclan & Bandista (aus Ruhrgebiet, Nordrhein-Westfalen, Istanbul)

Haziran başından bu yana Avrupa, Balkan ve Kıbrıs turnelerini geride bırakan Bandista, İstanbul’a Almanya’dan kardeş grubu Compania Bataclan’la dönüyor.

Nisan ayında Boikot-Bandista ortaklığıyla başlayan Devrimci Titreşimler konser serisinin ikincisinde, 16 Eylül akşamı Beyoğlu Clinic Live Music Club’ta politik kolaj grubu Compania Bataclan ve Bandista iki yıldır sürdürdükleri işbirliğinin örneği olan gecelerden birini İstanbul’da yaşatacaklar.

Brecht/Eisler/Weill külliyatından örnekler, Fransız müzeti, mutluluk caddesini arşınlayan ayaklar ve skaya varan Compania Bataclan muhtelif festivaller, işgal evleri ve bağımsız kulüplerde demlediği müziğini ve tarihe dair anlatısını paylaşmak ve enternasyonel dayanışma için bizlerle. Ve Bandista da ilk kez genişlemiş kadrosuyla o gece sahnede.

Gecenin tamamı Bandista kolektifi tarafından organize edilmekte olup, kapı, içecek satış noktaları, teknik ekip ve kolaylaştırıcı dostlarımızın hepsi kolektif içinden çalışanlardır; ekonomik olarak tek muhatap tayfa Bandista ve Compania Bataclan’dır, başka bir ortaklık yahut organizasyon şirketi söz konusu değildir.

Tüm dost ve yoldaşlarımızı bekliyoruz.

devrimci titreşimler!

Compania Bataclan&Bandista (aus Ruhrgebiet, Nordrhein-Westfalen, Istanbul)

16 Eylül 2011 Cuma
Clinic Live Music Club
Atıf Yılmaz Cad. Bayram Sk. No.1/4 Beyoğlu-İstanbul

Kapı Açılış 21:00 Konser Başlangıç 22:00
Giriş: 20 TL
k. Bira: 5TL

http://www.bo-alternativ.de/bataclan/
http://tayfabandista.org/

diyeceğinizi deyin | leave a reply